Dokonalý a bezpečný domov

Spoustu lidí, kteří bydlí v panelákovém bytě, trápí špatný stav elektroinstalace. Jen málokdo se odhodlá k její výměně, protože se bojí vysokých nákladů. Ale jen málokdo si uvědomuje, že takový domov skýtá riziko nebezpečí pro všechny členy v domácnosti. Zvláště malé děti, které prozkoumávají každý kout a maličkosti, se můžou ocitnout v ohrožení života, pokud bude vaše elektroinstalace ve špatném stavu.

prodlužovací kabel

Zásuvky, které nejsou opatřeny krytem, jsou pro vaše děti velkou hrozbou. A zvláště ty, které přesluhují už nějaký ten pátek. Buďte proto obezřetní a raději si nechejte celou elektroinstalaci zrevidovat nebo rovnou vyměnit. Vždyť bezpečí vašich dětí stojí za to. Samozřejmě, že na takovou práci budete potřebovat odborníka, ale elektroinstalační prvky si můžete vybrat sami. S jejich výběrem vám odborně pomůžou ve všech specializovaných obchodech a na vás zbyde jen výběr barvy, která bude ladit se zbývajícími doplňky a zařízením vašeho domova.

Instalační rámečky a zásuvky

Víte, čím vším můžete svůj interiér proměnit k dokonalosti? Je toho spousta, ale i maličkosti se počítají. Nemusíte zrovna kupovat novou sedací soupravu nebo koberec, abyste docílili skvostné proměny. Vystačíte si i s malými úpravami a výměnami. Všimli jste si elektroinstalačních rámečků, vypínačů a zásuvek na vašich stěnách? Určitě ano. Vždyť je používáte každý den. Jsou ale tak nudné a splývající, že už je ani nevnímáte. Což takhle zkusit vyměnit tyto staré a nevzhledné prvky za něco, co bude viditelné hned na první pohled? Vypínače a zásuvky schneider unica nikdo nepřehlédne. Nejen, že jejich kvalitě se nic nevyrovná, ale i jejich estetický vzhled je nepřekonatelný. S těmito elektroinstalačními prvky můžete svůj interiér proměnit jen k lepšímu a estetičtějšímu vzhledu.

energetická revoluce

Jsou moderní a barevné

Barevnosti se meze nekladou. Stačí jen najít a sladit ten správný barevný odstín elektroinstalačních rámečků s vašimi stěnami nebo doplňky a každá vaše návštěva bude překvapena tím, jak jste dokonale a jednoduše váš interiér vylepšili.