Odolný a bezpečný materiál

.

Rozhodli jste se, že už vás nebaví trávit život bez roztomilého mazlíčka, který vás dokáže spolehlivě rozesmát, pokud zrovna nemáte dobrou náladu, případně vám ji ještě více vylepší? Jistě chcete, aby vybrané zvířátko trávilo čas v bezpečném prostředí, ve kterém mu nebude hrozit vůbec žádné nebezpečí.
potkani v listí
Takový potkan má rád přehled o místnosti, proto je důležité, aby jeho příbytek byl vyšší a nebyl umístěný přímo na zemi. V naší nabídce určitě najdete přesně tu pravou klec pro potkana nebo potkany, ve které si jistě velice rychle zabydlí a začnou skotačit. Ať už jste se rozhodli pro párek nebo jenom jednotlivce, kterému byste mohli věnovat svou plnou pozornost, najdete u nás příbytky odpovídajících rozměrů, takže se vaše zvířátko nebude cítit stísněně nebo naopak ztraceně ve velkém prostoru.
potkan na dýni

.

Cestujte společně

Myslíte si, že s hlodavci se cestovat nedá? Potkánci jsou velice zvědaví živočichové, proto si spousta z nich užívá, když můžou trávit čas se svým páníčkem. Oproti křečkům a dalším drobnějším hlodavcům jsou totiž tihle ocasatí zvědavci velice učenliví. Vyberte si proto u nás také správnou přepravku, ve které ho můžete brát na kratší výlety, a váš mazlíček bude mít skvělé pohodlí. Jednoduchá manipulace je výhodná, protože v menším prostoru je důležité častěji čistit podestýlku.
žebřík pro myšku
Pro odpočinek i zábavu
Každý živočich si chce spokojeně odpočinout, proto je důležité, abyste klícku vašemu zvířátku vybavili pořádným prostorem, ve kterém může lenošit a zároveň mít přehled. U nás nabízíme také hamaky, které jsou vhodné pro jednotlivce i více zvířátek, spokojeně tam můžou odpočívat a zároveň mít přehled, co se kolem nich děje. Najdete u nás veškeré vybavení, které byste mohli potřebovat, aby váš potkan měl všechno, co potřebuje a také různé druhy pamlsků, kterými mu můžete udělat velkou radost.

Odolný a bezpečný materiál
4.5 (90%)2
.