Navštivte překrásnou Prahu

Přemýšlíte nad víkendem stráveným v Praze? Rádi byste se vydali s partnerem na levný romantický výlet, který byste si užili sami pro sebe? Rádi byste vzali svou rodinu a děti na výlet, ale nechcete platit za hotel půlku své výplaty? Ve všech těchto a mnoha dalších situacích může být řešením moderní ubytovna v Praze. Málokdo ví o této možnosti. Jedná se o jednotku, která se nachází v samotném srdci Prahy, respektive zcela v centru. Zapomeňte tedy na zdlouhavé dojíždění a placení nesmyslných částek za městskou hromadnou dopravu nebo za taxi. Volte moderní, čisté a udržované pokoje nacházející se ve výborné lokalitě, v dobré dostupnosti ke všem pamětihodnostem našeho hlavního města.
panorama Karlův most
Sedmero důvodů, proč vyzkoušet ubytovnu
Existuje spousta důvodů, proč se rozhodnout pro nocování v ubytovně. Mnoho lidí má však cíl jasný – maximálně ušetřit, a ušetřené finance uplatnit v Praze efektivněji a příjemněji než za předražené ubytovací kapacity. Pojďte se však seznámit se sedmerem důvodů, proč byste si měli vyzkoušet právě tyto jednotky:
postel s vysokým čelem
1) Pohodlné pokoje pro jednoho až čtyři lidi
2) Vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, páry nebo sólo cestovatele
3) Již od 200 korun za noc
4) Možnost i dlouhodobějšího pobytu
5) Čisté a udržované sociální zařízení v podobě koupelny, toalety a kuchyně
6) Vlastní televize a dostupná lednice
7) Výborná poloha přímo v centru města, odkud to je všude blízko

Pronajímejte dlouhodobě
Potřebovali byste v Praze zůstat na delší dobu? V tom případě určitě oceníte možnost ubytování na delší časový interval, respektive delší než 10 dní. V takovém případě totiž můžete využít zvýhodněné nabídky a využít pronájmu na celý měsíc, za který zaplatíte minimálně 4900 Kč, a to za pokoj pro dvě osoby, ke kterému bude náležet sdílená koupelna. Samozřejmě si můžete připlatit za vlastní sociální zařízení. Záleží opět pouze na vašich prioritách, neváhejte kontaktovat samotné zařízení, které vám může pomoci s volbou vhodného pokoje.