Profesionální služby

Ovšem jsou i jiné situace, kdy se hodí vědět a znát profesionálního odborníka, co se elektřiny týká. Stačí pak zvednout telefon a máte po starostech. Opravovat elektroinstalaci vlastními silami nemůžeme nikomu doporučit, protože následky mohou být bohužel i fatální. Ovšem takový elektrikář pečky vždy ví, jak na věc! A to kdykoli a v jakémkoli směru a ohledu. Co nabízí a jaké služby můžete na této adrese poptávat?
elektrické jističe
1. Rád vám kdykoli poradí a najde vhodné řešení, co aktuálně odpovídá požadavku
2. Pokud stavíte nový dům, jen těžko můžete instalovat elektroinstalaci, kam jen vás napadne. Vyhotoví kompletní plán na základě vašich potřeb a přání
3. Posléze samozřejmě provede kompletní elektroinstalaci i fyzicky a to vysoce odborně, dle předepsaných vyhlášek a pravidel
4. Rekonstruujete, předěláváte, nebo inovujete starší byt, či dům? Potřebujete vyměnit již nevyhovující kabely, jističe, zásuvky a vypínače, za nové, moderní a praktické? I v tom vám rádi pomůžeme.
5. Chcete předejít nemilým haváriím na stávající elektroinstalaci? Chcete se uchránit všech nepříjemností, v krajním případě i katastrof? Zadejte si u nás pravidelnou údržbu a žijte v klidu!
6. Věděli jste, že musíte mít revizi? Pokud kolaudujete nový dům, či byt, pokud jste dělali kompletní rekonstrukci elektro instalací, bez revizní zprávy to určitě nepůjde. Rádi se o ní postaráme!
7. Kotle na elektřinu, podlahové topení, přímotopy, domovní zvonky, TV antény, PC sítě, to všechno je k životu nutné. Umíme zákazníkovi vyjít vstříc, umíme se postarat o každý požadavek
obraťte se na odborníka
Vždy, když budete chtít kvalitního a zručného řemeslníka, víte, kam se obrátit. Řemeslo není jenom pojem, poznat na vlastní kůži amatérismus a lajdáctví si snad nikdo nepřeje ani v nejhorším snu! Ovšem vy se bát nemusíte! Tady se setkáte pouze s profesionalitou, maximálním nasazením a ochotou pomoci každému.