Zařiďte se moderně

Jakmile začnete s výběrem vybavení pro jednotlivé místnosti a s plánováním jeho konkrétního rozmístění, dostáváte se do té nejhezčí fáze celé rekonstrukce. Už vás čeká jen rozhodování, který kus nábytku dáte pod okno a který ke stěně. Vybíráte si ze světlých a krémových barev. Interiér je nádherně elegantní, nechybí sklo a čisté, jednoduché linie. Dbali jste na všechno a pečlivě jste vybírali každou drobnost. Dokonce jste si pořídili i Schneider vypínače, které jsou do moderního interiéru nejlepší. Za pár týdnů je vše na svém místě a vítá vás váš nový domov. Jako by tu ale bylo něco špatně.
 lampička v zásuvce
Útulnost do vašeho interiéru
Moderní interiéry jsou opravdu nádherné. Co jim ale chybí? Vlídnost a útulnost. Působí trochu studeně. Skoro jako hotelový pokoj, který jsou krásně vybavené, ale neosobní. Jak si poradit s tímto rozporem? Jak se postarat o moderní vzhled interiéru, ale zároveň o to, abyste v něm cítili příjemnou a hřejivou atmosféru? Vezměte si na pomoc nejrůznější barevné doplňky. Jako první si pohrajte se světly v jednotlivých místnostech. Tady si můžete dovolit i nejrůznější barevné experimenty. Zaměřte se nejen na hlavní světla, ale také na doplňkové osvětlení v podobě nejrůznějších lampiček a podsvícení jednotlivých částí bytu. I vypínače mohou být doplněny o barevné proužky nebo barevné panely. Jakmile pustíte do interiéru barvy, vrátí se mu útulnost.

muž u vypínače
I když to budou barvy jen na jednoduchých doplňcích a základní linie bytu stále vyznávají neutrální bílou, krémovou nebo šedou. Výhoda barevných doplňků je ta, že je velmi snadno vyměníte za jinou barvu a interiér celý proměníte jen s malou investicí. Výborné jsou barevné dekorační polštáře a přehozy, ozdobné obaly na květináče, rámy obrazů nebo stojací lampy. Všechny tyto malé drobnosti dělají z interiéru domov. Interiér barevnost potřebuje.

Zařiďte se moderně
5 (100%)2