Bojíte se hypotéky?

Možná máte hluboko do kapsy a nutně potřebujete peníze, ale z klasické hypotéky máte strach. Proto, že je potřeba doložit celou řadu skutečností, proto, že její vyřízení poměrně dlouho trvá, a také proto, že šance, že se svou žádostí o peníze uspějete, není nijak vysoká.
To vše jsou rizika, která bývají s hypotékami spojená, tedy alespoň s těmi bankovními. Nicméně v dnešní době můžete vše vyřídit chytře a mnohem lépe, než dříve. Jednoduše tak, že si místo bankovní půjčky sjednáte nebankovní úvěr.
Nebankovní úvěr má hned několik nezanedbatelných předností.
Patří k nim možnost požádat o hypotéku z domova, tedy bez nutnosti absolvovat několik nepříjemných osobních schůzek.pánové zalévají peníze
Dále je výhodné, že se jedná o půjčku, která je rychlá. Na její sjednání nebudete muset čekat měsíce, ba ani týdny. Většina úvěrů je uzavřena do jednoho týdne, a to je rychlost, kterou vám žádná klasická banka nenabídne.
A za třetí je jistě skvělé i to, že za vás většinu povinností zajistí poskytovatel půjčky. Nebankovní úvěr je tedy úvěrem bez zbytečných komplikací.
A rozhodně se nemusíte obávat ani složitého dokazování vaší dobré bonity anebo čistoty registrů. O všechno se postará pověřený pracovník nebankovní společnosti.
Vždyť i s bonitou je možné pracovat. Banky posuzují bonitu klientů podle složitých, a přitom teoretických výpočtů, které mnohdy ani zdaleka neodrážejí skutečný stav věcí. Naopak nebankovní společnost vychází z konkrétní situace každého jednotlivého žadatele a jeho možností úvěr v budoucnosti splácet. A to je obrovská výhoda, protože jen v takovém případě získáte půjčku, která bude ušita na míru vašim potřebám.rolička euro bankovek
Když si sjednáte hypotéku bez doložení příjmu, tak budete mít jistotu, že dostojíte všem zákonným povinnostem, a přitom získáte půjčku vždy, když to bude jen trochu možné – ani nižší bonita vám překážet nemusí.