Koupelnový nábytek s praktickými úložnými prostory

Pokud vybavujete právě váš domov různými kousky nábytku, nezapomeňte také na vaši koupelnu. Pokud v ní zbývá nějaké to volné místo, tak vyplnit jej praktickými úložnými prostory se jeví jako ideální řešení. Ubyde vám tak místo třeba v šatních skříních nebo i jinde, kde byste takové věci jinak ukládali.

komoda v koupelně

Klasickým úložným prostorem v této místnosti je skříňka pod umyvadlem. Ale co ještě nějaké další využití volného prostoru? Pokud ho máte, tak proč toho nevyužít? Úložné prostory tak můžete dále vyřešit v podobě různých polic, skříněk a komod, které tak budou ideální místem na různé doplňky, kosmetické produkty, ručníky, osušky a další podobné věci.

Praktický koupelnový nábytek dodá šmrnc vaší koupelně a díky širokému výběru nejrůznějších skříněk, komod a sestav vám přibyde další místo v podobě úložného prostoru, který určitě oceníte.

PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ DO MALÝCH I VĚTŠÍCH PROSTORŮ

Ať už je vaše koupelna menších či větších rozměrů, v obou případech se dají úložné prostory praktickým způsobem vyřešit tak, aby vám ušetřili nějaké to místo a nepůsobily rušivým dojmem. Díky naší široké nabídce tak můžete pořídit skříňku nebo komodu i do menších prostorů.
koupelnová skříňka

Vsaďte na neutrální a oblíbenou bílou nebo oživte vaši koupelnu i jinými dekory

Pokud se nechcete co do barvy příliš odvázat, pak rozhodně nic nezkazíte tradičním a neutrálním bílým dekorem, který se samozřejmě vždycky a ke všemu hodí. Vybírat můžete také ale z dalších barev a dekorů dřeva, podle vašeho vkusu. Samozřejmostí u tohoto druhu nábytku je také jeho odolnost vůči vlhkosti.

Vyberte si některou z praktických sestav, skříněk, polic nebo komod a mějte kam uložit nejen kosmetické produkty, ale také třeba ručníky, osušky a další. Tento úložný prostor navíc určitě ve vaší domácnosti oceníte.