Bublinky a relax

Kdo z nás neokusil příjemně teplou vodu ve vířivce nebo whirlpool vaně, dokonalá slast a pohoda, vydržet by tam člověk mohl snad věčně. Wellness centra nabízí zákazníkům možnost strávení volného času a odpočinku na mnoho různých způsobů. Základem toho všeho je příjemně teplá voda, bublinky a vyhřátá sauna, ke které neodmyslitelně patří bazén se studenou vodou na ochlazení. Kombinace toho všeho poskytne člověku chvilky, po kterých se cítí jako znovuzrozený.
vědro v sauně

Jestliže si chcete tyto okamžiky užívat i doma v soukromí, máte k tomu dostatek prostoru a financí, můžete si v bytě či domě zařídit svoje vlastní wellness .

Saunování není jen výsadou obyvatel Finska, odkud se dostalo i k nám, ale i u nás se těší stále větší oblibě. Saunu si můžete zřídit i doma, zakoupit se ji můžete ve standardní velikosti nebo si ji nechat zhotovit přímo na míru včetně montáže.

Ti, kdo horko až tak nemusí, ale jsou naopak milovníci vody, pořídit si mohou např. hydromasážní vanu, whirlpool nebo přímo vířivku. Je dokázáno, že lidský organismus nejen po stránce psychické, ale i fyzické, tento druh odpočinku přijímá kladně, dokáže si poradit s problémy při bolestech hlavy, uvolňuje svalové napětí, eliminuje problémy poruchy spánku apod.

Hydromasážní bazén můžete nechat zabudovat jak uvnitř domu nebo bytu, tak i venku na zahradě a využít jej může i několik osob najednou. Jeho jednodušší variantou, a samozřejmě také levnější, je pak běžná vana, která provádí pouze jednodušší hydromasáže.
vířivka na terase

Rozdílů najdeme několik a je vždy třeba mít jasno v tom, co od daného zařízení očekáváte, jak často ho budete využívat a v jakém počtu osob. Vířivé vany nabízí chvilky romantiky ve dvou a pobyt v nich je opravdu luxusní, naopak bazény fungující na principu vířivek jsou vhodné i k plavání díky své velikosti.