Dovolená Vašich snů

Splňte si sen a odjeďte na luxusní dovolenou. Cestovní kancelář Jihlava vám splní vaše přání.
Toužíte po odpočinku, klidu a relaxaci? V tom případě vám doporučíme místa, kde se budete cítit příjemně, prožijete volné chvíli bez stresu a v příjemné péči wellness pracovníků.
Chcete odjet na letní dovolenou, ale přesně nevíte, které místo je pro vás nejvhodnější? Kde se to vyplatí a kde byste mohli zvolit all inklusive?
Nebo si chcete vyjet na výlet a nechcete být nikým rušeni? Dáváte přednost soukromému hotelu?

sauna

Moře, písečné pláže, hotely, bazény, teploučko a odpočinek. Prožijte báječnou dovolenou strávenou u moře v některé z luxusních destinací.
Nemáte vlastní automobil nebo si chcete za jízdy odpočinout, a proto volíte autobus? Zajistíme kompletní péči, odvoz i dovoz pomocí našich moderních autobusů.
Poznávejte nové končiny, nová města a místa, historické a kulturní památky, to vše můžete zažít s naší cestovní agenturou.

Relaxace i poznání

  • Zájezdy mohou být relaxační, prožijete je v klidu a pohodlí v hotelu nebo penzionu, u moře, na pláži nebo v lázních. Odpoutejte se od starostí všedních dnů. Nenechejte se zdolat stresem a napětím, v takém případě je nejvyšší čas na změnu, na odpočinek. V lázních vás budou hýčkat specialisté a odborníci. Můžete zvolit slovenské nebo maďarské termální lázně. Zdejší voda má blahodárné účinky na tělo.
  • Nebo mohou být zájezdy poznávací, zvláště pokud zvolíte nějaké významné historické evropské město plné zajímavých kulturních památek. Můžete navštívit exotické destinace a podívat se do oblastí, kde prožijete báječné chvíle a odnesete si spoustu zážitků, na které budete ještě dlouho vzpomínat.


město
Zájezdy do Itálie nebo Chorvatska

  1. Plánujete letošní letní dovolenou a chtěli byste navštívit prosluněnou Itálii nebo přepychové Chorvatsko? V tom případě pro vás máme hned několik autobusových zájezdů přímo z Jihlavy.
  2. Zaletět si s námi však můžete i do Řecka nebo Turecka. Dáváte přednost exotičtějším zemím? Vyzkoušet můžete i Egypt nebo vzdálenější destinace.
  3. Velice oblíbené je také Bulharsko. Žádné starosti, žádný stres, jen odpočinek a klid. Je cenově dostupné a v posledních letech hojně navštěvované.