Jak originálně věnovat balíček s jídlem a pitím

Sháníte něco pro přítele, partnera, manžela nebo tatínka k narozeninám, jubileu nebo ke společnému výročí? Jídlo a pití zabalené v nejrůznějších podobách od tašky až po balíček v celofánu je celkem nuda. Sice potěší, ale u rozbalování chybí moment napětí a překvapení. Přesto to jde udělat o něco zajímavěji a napínavěji. Věnujte dárek, u kterého moment překvapení vystřídá moment napětí a následně moment radosti z jeho obsahu.
světové rumy
Už jste slyšeli o páčení věcí z dřevěné bedýnky? Řeč je o dřevěném boxu , který obsahuje takové věci, na kterých si smlsne nejeden zhýčkaný jazýček a k dosažení obsahu je zapotřebí použití páčidla. Obdarovaný tak bude muset prokázat svoji mužnou sílu, pomocí které se probojuje k chutnému obsahu v podobě jídla, pití a dalších zajímavých věcí.
Mysleli jsme na gurmány, pivaře i milovníky rumu
S obsahem dřevěné bedýnky se můžete opravdu vytáhnout, protože v nabídce najdete nejrůznější výběr obsahu, který tak můžete přizpůsobit přímo chutím tomu, pro koho jej sháníte. V nabídce je tak myšleno nejen na gurmány, které si po vypáčení obsahu mohou pochutnat na nejrůznějších voňavých salámech, klobásách a paštikách, sušených rajčatech nebo na kvalitní čokoládě, ale je myšleno také třeba na pivaře, kteří se jistí s chutí vrhnou na okoštování světových pivních speciálů z přiloženého půllitru. A i pro ty, kteří si raději dají panáka něco tvrdšího tu máme něco dobrého, a sice nejrůznější lahve rumu doplněné o něco dobrého na zub.
dárek s překvapením
Dejte stopku obyčejným a všedním dárkům. Potěšte váš protějšek raději něčím přímo ušitým na míru jeho chutím. Věnujte mu originální a nápaditý dřevěný box s páčidlem, kterým pobavíte i potěšíte, ať už ho věnujete k jakékoliv příležitosti. S touto volbou určitě sklidíte obrovský úspěch, a právě to je účelem.