Prezentace firmy

Mezi základní firemní tiskoviny, které tvoří tvář firmy a mnohdy jako první reprezentují firmu a rozhodují o prvním dojmu patří vizitky, letáky, prospekty, katalogy. Zkušený podnikatel ví, že i drobnosti můžou pomoci s úspěšností v podnikatelské činnosti.
K nejlepšímu dojmu podpořenému vzhledem firemních tiskovin se lze dopracovat velice snadno:

prázdné vizitky.jpg
• sladění veškerých firemních tiskovin do jednoho stylu
• použití kvalitních materiálů a moderních postupů při jejich tvorbě
• originální a poutavý vzhled
• jasný obsah a srozumitelné informace
Vizitka je specifický druh prezentace firmy, kde je k dispozici omezený prostor k podání informací o činnosti a ke sdělení konkrétních kontaktů pro obchodní jednání. Cena vizitky http://www.vizitky-tiskneme.cz/ se odvíjí od velikosti nákladu, použité technologie a materiálu ze kterého je vyrobena. Vizitky jsou dodány ve velmi krátké lhůtě.
Pro snadnější a rychlejší volbu designu lze použít pro tvorbu předem vytvořené šablony nebo se jejich vzhledem nechat inspirovat a online si na webových stránkách zpracovat svůj návrh. Tisk firemní tiskovinysi lze otestovat zdarma. K vytištění lze dodat přímo vlastní data k vytištění produktu. V případě nejasností v návrzích lze vše zkonzultovat se zkušenými grafiky a nechat si poradit.
Dle náročnosti zákazníka lze vybrat z několika druhů papírů různé tloušťky. Nejběžnější křídový papír je ve třech různých tloušťkách. Silný a pevný papír je na první pohled odlišný od ostatních a zachová si déle dobrou kvalitu povrchu. Kartonový papír nabízí zajímavou a neotřelou strukturu povrchu vizitek. Perleťový stříbrný papír je určený náročnějším klientům, kteří se rádi prezentují osobitým způsobem.
vizitky na stole.jpg


Pro tento druh tiskoviny je v nabídce povrchová úprava – laminace, která chrání vizitky před odřením, ohýbáním a roztržením a zároveň vytváří povrch velice příjemný na dotyk.
Návrh grafiky a objednání produktu jde sjednat pohodlně a snadno online.