Rovnání zubů

Potřebujete nějakého ověřeného zubního specialistu, který má všechny zkušenosti, odbornost, přístroje, dobrý přístup, rychlé jednání, dobré ceny a záruku kvalitně vykonané práce, která bude mít smysl? Nemusíte už nikoho nikdy hledat, jelikož my jsme tu jen a jen pro přání našich pacientů a máme vždy radost, když někomu pomůžeme, aby se zase mohl bez problémů smát. Tohle je potřeba si uvědomit vždy, za všech okolností, protože nic by vás nemělo omezovat v tom, abyste rozdávali úsměvy.

rovnání zubů

Rovnání zubů není problém a nejde jen o kosmetickou vadu a někdy i o zdravotní, protože spousta pacientů si neuvědomuje právě i tuhle druhou, zdravotní stránku celé věci. Už jste slyšeli o velice moderních průhledných, snímacích dlahách? Je to kosmetické řešení hlavně pro všechny ty dospělé lidi, kteří by se s klasickými kovovými rovnátky necítili komfortně a pak by to třeba vzdali, protože by se prostě v tom necítili. Těmto lidem můžeme s klidem nabídnout právě řešení neviditelnými rovnátky.

srovnat zuby

Soukromá klinika

Jelikož nemáme smlouvy s žádnou z pojišťoven, tak si všechno musí pacient vždy hradit sám, ale o to lepší péče mu bude poskytnuta, všechno půjde krásně v termínu, nebudete muset čekat dlouhou dobu, až vám vypíšeme termín a všechno bude mnohem jednodušší, to uvidíte. Rozhodnutí je tedy na vás, ale když jde o zdraví a krásnu, rozhodně byste neměli nic oddalovat, a to jak vaše rozhodnutí, tak i svůj čas a peníze. Vrátí se vám to a poznáte, že to všechno bude dobré. Vyberte si termín, domluvte se s naším lékařem, který vás bude přijímat, a rozhodně tohle všechno podstupte, protože sklidíte brzy ovoce, ať už si vyberete nejrůznější rovnátka z naší nabídky, výsledek bude stejný. Rovné, krásné, zdravé zuby. Jakmile zjistíte, že je problém tak velký, že vám to ovlivňuje ve všech směrech život, začněte podnikat kroky, které nekompromisně povedou k finální opravě.

Rovnání zubů
4.5 (90%)4