Usnadněte si začátek své kariéry

Máte podnikatelské ambice a rádi byste je začali rozvíjet? Začněte podnikat se svou vlastní společností! Založte si vlastní podnik, který bude jen a jen váš, a který budete moci řídit de svých představ. Dnes už nejsou se založením firmy žádné potíže. Pokud se o to postarají odborníci, tak je to rychlý proces, který ničím nepřekvapí. Moc dobře totiž vědí, o co se postarat, na co nezapomenout, co je potřeba zařídit a na jaké orgány se obrátit. Pokud si tedy chcete svůj start usnadnit, tato služba je dostupným a zcela vhodným řešením.

podniktel
 

Co všechno zahrnuje služba založení firmy?

Vytvoření firmy je komplexní službou, která zahrnuje všechno, co je nezbytně nutné pro to, abyste mohli začít s vlastním podnikáním. To tedy znamená, že následně už nebudete muset vůbec nic řešit, o vše totiž bude postaráno. Co vše přitom spadá do ceny za tuto službu? S čím vším se budou muset profesionálové popasovat, aby vám mohli založit firmu?
 

  • Vystavení živnostenského oprávnění
  • Pořízení výpisu z trestního rejstříku
  • Zhotovení společenské smlouvy, a to ve formě veřejné listiny
  • Soudní poplatek, bankovní poplatky a ostatní výdaje…

 posudek

Do pěti dnů máte vlastní podnik

Určitě vám vrtá hlavou otázka, jak dlouho tedy vůbec vyřízení trvá. Je to otázka dvou týdnů, měsíce? Nikoliv, je to ještě rychlejší, než byste si troufli tvrdit. Odborníci vám mohou slíbit, že vaši novou firmu založí do pěti dnů od obdržení veškeré potřebné dokumentace, včetně podpisů. V praxi to znamená tedy to, že se nejprve domluvíte na detailech a zařídíte si podpis smlouvy, zaplacení faktury je samozřejmostí. Jakmile dojde k podepsání a platbě, na všem se začne intenzivně pracovat, aby to mohlo být co nejdříve hotové. Odborníci jsou schopni během pouhých pěti pracovních dnů zajistit veškerá povolení a zařídit veškerou administrativu. Na co tedy čekat?

Usnadněte si začátek své kariéry
5 (100%)3