Chcete vlastní webové stránky?

Je to celkem snadné.  Jsou dva způsoby.
Můžete do vyhledávače napsat tvorba webových stránek  a nalezne vám to několik stránek, díky kterým si můžete udělat vlastní. Většinou to funguje tak, že v základní verzi máte jen několik vzhledů. Když si však připlatíte, získáte mnohem větší výběr. S tím placením za webové stránky bych ale chvilku počkala. Nejdřív vám bude stačit to základní. Až si získáte nějaké následovníky, můžete do svého webu více investovat a postupně vše zlepšovat.
psaní a práce na laptopu
Druhý způsob je udělat si svůj vlastní přístupný web díky klasickému poznámkovému bloku, který má každý počítač. Jde o variantu, kdy se všechno vytváříte naprosto sami. Ze začátku to chce velkou dávku trpělivosti, než přijdete na způsob, jak udělat tu nejzákladnější stránku.  Na internetu samozřejmě naleznete několik fakt dobrých návodů, ale i když se jich budete držet slovo od slova, někdy něco prostě nemusí úplně fungovat. Mluvím z vlastní zkušenosti. Po několika hodinách psaní se s tzv. tagy Vás to začne bavit, protože si už začnete hrát s grafikou stránek podle sebe.
elektronická čtečka 

S čím ale počítat?

Web tvoříte pro lidi. Lidé budou číst vaše stránky a ne vždy to budou lidé, které bude zajímat to, o čem píšete. Kritice se tedy nevyhnete, ta Vás bude provázet po celou dobu. Nesmíte si ji ale brát moc osobně. Jak už jsem psala, kritiky budou převážně lidé, které nebude zajímat, o čem píšete a prostě Vás budou chtít jen shodit a odradit Vás od psaní dalších a dalších článků. Vy se ale nesmíte nechat, protože Váš web budou číst i lidé, které to bude bavit, a budou dychtit po dalším článků. Kvůli takovým lidem to nesmíte vzdát. Proto veškerou kritiku musíte přecházet a maximálně se z ní poučit, abyste věděli, co na svých stránkách ještě vylepšit a udělat tak radost dychtivým čtenářům. Přeju hodně štěstí.