Služba pro seniory a handicapované

            Kvůli hrozbě pádů se ocitá mnoho starých a postižených lidí v situaci, kdy jsou nuceni k určitému omezení, či dokonce stěhování do domů s pečovatelskou službou nebo k příbuzným.
 krmení holubů
 Záchrana pro seniory a služba pro rodiny
 
–        Nejen kvůli nemocem, ale mnohdy i kvůli hrozbě pádů se tak mnoho seniorů a postižených ocitá v situaci, kdy jsou nuceni k určitým omezením, či dokonce stěhování do domů s pečovatelskou službou nebo často také k příbuzným.
–        Pomoc v nebezpečí pro tyto lidi představuje chytrý záchranný přívěsek, který lze jednoduše pověsit na krk a mít ho tak neustále k dispozici.
–        Přívěsek disponuje tísňovým tlačítkem, který v případě nouze stačí jen zmáčknout.
důchodce s chodítkem
–        Dále je vybaven SIM kartou, díky níž lze snadno komunikovat s uživateli přímo přes přívěsek. Navíc díky GPS lokátoru vás pomoc najde opravdu úplně všude. Operátoři potom přesně vědí, kam pomoc poslat.
–        Přívěsek obsahuje dále senzor pádu, který se při jeho zaznamenání o vyslání nouzového signálu sám postará.
–        Tohoto dobrého pomocníka v nouzi uvítají nejen senioři a postižení lidé ale i lidé nemocní, trpící například cukrovkou a jinými chorobami, které vyžadují rychlé řešení nastalé situace.
–        Vyškolení operátoři jsou připraveni i na to, že tlačítko zmáčknete omylem a tak se nemusíte bát zbytečných poplachů.
–        V případě aktuální a skutečné nouze vám operátoři zajistí vhodnou pomoc a zavolají vaše nouzové kontakty.
péče o seniory
–        Přívěsek nabízí ještě navíc službu tzv. „Jak se máte“. Služba spočívá v pravidelném telefonickém kontaktu a je jí možno využívat i bez přívěsku. Kromě pomoci v nebezpečí vám mohou operátoři pravidelně připomínat medikaci a zlepšovat náladu.
–        ¨Tuto službu ocení nejen samotní senioři a postižení nebo nemocní lidé ale také i ti, kteří chtějí dát svým blízkým pocit bezpečí a zároveň klidně usínat s tím, že je o jejich blízké postaráno 24 hodin denně.

Služba pro seniory a handicapované
5 (100%)2