Chybí vám auto?

Pokud má člověk svoje vlastní auto, má ve srovnání s lidmi řekněme nemotorizovanými nejednu výhodu. Může si třeba zajet kdykoliv kamkoliv, může svézt kohokoliv, během jízdy se může leckde zastavit a odskočit si, může si naložit přesně to, co si naložit chce, a tak dále a tak podobně.
Musíme si však pochopitelně přiznat i to, že kdo je vlastníkem vozu, má i své problémy. Například s tím, že si musí koupit či pronajmout garáž nebo riskovat, že mu auto očešou nějací chuligáni na parkovišti, případně mu ho dokonce ukradnou i celé. Nebo je třeba starat se o servisní prohlídky, o placení dálničních známek a povinného ručení, o údržbu, přezouvání atd.předek auta.jpg
Zkrátka je i není dobře mít nebo nemít auto.
Každopádně ale nastávají v lidském životě situace, kdy je záhodno takový osobní vůz k dispozici mít. Protože to bez něj někdy zkrátka nejde.
Ovšem kde má vzít najednou nějaké auto ten, kdo ho nevlastní, protože ho tak jaksi v běžném životě nepotřebuje? Ale náhle mu ho je zapotřebí?
Jistě, mohl by si ho jít urychleně koupit, ale co by s ním dělal, až by ona náhlá potřeba pominula? Mohl by si vzít taxi, ale to by zase vyšlo draho. A ještě ‚dráž‘ by ho to vyšlo, kdyby se pokusil nějaké ukrást.
A tak je vlastně nakonec nejrozumnější si ho půjčit. Proč by také ne, že? Když je po ruce třeba autopůjčovna Brandýs nad Labem, jež nabízí právě tuto službu, a to za více než výhodných podmínek.závodní auto.jpg
Člověk si tu může půjčit za výhodnou cenu moderní škodovku, a pokud je mu tato málo, může si ji vypůjčit klidně i s dětskou autosedačkou, podsedákem, navigací či s ‚příslušenstvím‘ zvaným řidič. Takový vůz lze použít pro soukromé i firemní účely, a to aniž by se člověk musel o cokoliv starat, protože tu jsou dálniční známka, pojištění, zimní pneumatiky či servis samozřejmostí. A to vše za nízké ceny.
Kdo by tomu mohl odolat?