Objednejte si kamionovou přepravu

Řešíte, jak vyřešit kamionovou dopravu po Praze vašich balíčků, palet, zásilek či jakéhokoliv jiného zboží? Existují různé varianty, jak transport zrealizovat. Pokud preferujete hlavně jednoduchost a cenovou přijatelnost, zauvažujte nad využitím služeb společnosti ShipVio. Tato firma vám totiž může zprostředkovat rychlou, jednoduše naplánovanou, a hlavně spolehlivou spedici vašich produktů. Jak to funguje?otevřený kamion

Zadejte své požadavky a vyčkejte na nabídku
V rámci jednoduché a přehledné aplikace zadáte pomocí několika kliknutí informace o transportu. Zadáte, co přesně chcete převážet, v jaký den, na jaké místo, v jakém množství. Na základě všech těchto informací dojde k vytvoření nabídky, kterou můžete nebo nemusíte akceptovat. Pokud se vám nabídka líbí, během jednoho kliknutí je transport domluven. Jednoduché, že ano?
Zapomeňte na jakékoliv zbytečnosti
Není potřeba, abyste obvolávali několik firem, vyměňovali si emaily s dalšími firmami, a netrpělivě čekali na nabídky. Tady to můžete mít všechno na jednom místě, tak proč toho nevyužít?
Staňte se dopravcem
ShipVio nabízí i skvělou možnost pro dopravce. Disponujete kamiony a rádi byste naplno využili jejich potenciál? Máte skvělou příležitost. Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností ShipVio, tak to bude vypadat následovně:semafory a značky

  1. V systému si najdete takovou poptávku dopravy, která vám vyhovuje svým časem, termínem, objemem a dalšími parametry. Můžete si také nastavit, o jaké zakázky máte zájem, a ty vám budou automatický filtrovány.
  2. Zaujala vás poptávka přepravy? Stačí jedno kliknutí a můžete si ji zarezervovat. Vše je rychlé, svižné a bez zbytečných kroků.
  3. Přeberte od zákazníka informace o naložení zboží. Můžete je rovnou nechat poslat řidičovi vašeho konkrétního kamionu a nestarat se o předávání informací.
  4. Doručte náklad na místo a naskenujte do aplikace pro klienta potřebné dokumenty.
  5. Nechejte si zaplatit za svou poctivou, skvěle organizovanou a užitečnou práci.