Co všechno můžete provádět na trampolíně s ochrannou sítí Goodjump

Skákat, hopsat, dovádět – to je jistě první výraz, co vás napadne při vyslovení slova „trampolína“. Kromě toho lze však využívat trampolínu s ochrannou sítí, zejména tu s větším průměrem, k některým dalším příjemným činnostem:
Ležet, odpočívat, pozorovat plující mraky – napadlo vás někdy lehnout si do trávy a pozorovat plující oblaka? Vynikající relax, který dokonale vyčistí hlavu od nepříjemných myšlenek. Lze jej vylepšit tím, že nebudete ležet na vlhkém trávníku plném brouků a mravenců, ale natáhnete se pohodlně na pružnou plošinu, která ani nestudí, ani netlačí, je měkká a pohodlná.

muž ve vzduchu

Stanovat – většina lidí si dovede představit, jaké to je postavit si vlastní stan a přenocovat v něm. Málokdo si však dopřeje ten komfort a vztyčí kupoli přímo na pružné podložce trampolíny. Ano, skutečně existují speciální stanové konstrukce, a to nejen pro dětské hraní. Přenocovat zde mohou i dospělí a kdo něco takového prožil, potvrdí, že jde o fantastické dobrodružství. Navíc na vlastní zahradě, v bezpečí, chráněni před pohledy zvědavců a pohybem turistů v kempech.
Větrání lůžkovin – již naše babičky si byly dobře vědomé, že každodenní větrání peřin s prachovým peřím za přispění slunečních paprsků je provoní, desinfikuje a nabije energií. Peřiny odkládaly na okenní parapet, ovšem povrch pružné odrazové plochy je mnohem větší a pohodlnější na jejich skladování.

skákající děti

Do těchto prostor trampolíny s ochrannou sítí Goodjump lze v podstatě odkládat cokoli, např. dětské oblečení při hraní na pískovišti, lehké nafukovací předměty u zahradního bazénu, výborně se tu přesazují květiny v truhlících vzhledem k ideální výšce nad zemským povrchem.
Snídat, svačit a večeřet – kromě vydatného oběda, kdy by se mělo sedět u jídelního stolu, lze rozprostřít na trampolíně piknik, posadit se do tureckého sedu a pohodlně a nerušeně konzumovat. Už jste to někdy vyzkoušeli? Tento způsob relaxace a meditace v průběhu snídaně, svačiny nebo večeře můžeme rozhodně doporučit.