Různé druhy léčby

Na světě existuje hrozně velké množství nemocí. Mezi tyto nemoci se řadí i ty duševní. Těmito špatnými duševními stavy mohou trpět i těhotné ženy. Mohou mít deprese z toho, že se obávají, jestli zvládnou vychovat své ještě nenarozené miminko. Pokud má deprese či úzkosti ještě před těhotenstvím, je jim nasazována léčba antidepresivy. Tyto prášky nejsou sice pro tělo nic zdravého, protože každý lék má své pozitivní i vedlejší účinky. V počátcích, kdy člověk nasadí vhodnou léčbu po poradě s psychiatrem nebo s psychologem se mohou stavy zhoršit, ale až v těle bude asi tak po dvou týdnech správné množství, tak se to zlepší.

těhotenství

Na internetu se můžete dočíst, že pokud antidepresiva začnete brát ještě předtím, než otěhotníte, tak není dobré je vysazovat ani po otěhotnění, jelikož by se mohly deprese vrátit a pro dítě by to nebylo nic dobrého. Matka má být v duševní i fyzické pohodě.
Existuje však i metoda, která může těhotným matkám pomoc. Metoda https://www.lecba-tmou.cz/zkusenosti-praktikujicich/natalie-pobyt-ve-tme-v-8-mesici-tehotenstvi/, která může změnit duševní pohodu i bez pomoci medikamentů. Jedná se o léčbu tmou. Máte možnost se ubytovat na jak dlouho chcete. Může to být pár dní, ale také měsíc. Samozřejmě to má svou cenu, kterou musíte zaplatit, ale vše se dozvíte na stránkách společnosti, která tuto techniku používá a snaží se tím vyléčit některé pacienty nebo lidi, kteří se za pacienty považují. Nemusíte být ani v nějaké nepohodě, jen si to můžete vyzkoušet. Třeba zjistíte, že může být ještě lépe, než vám už je.

těhotná žena

Jedná se o pobyt v chatce v Kutné Hoře, která je tmavá. Nenaleznete v ní toaletu se sprchou a umyvadlem. Nebojte se, spát na zemi nebudete. Bude tu pro vás připravená postel. Ani zimy se nemusíte obávat, je zde topení. Pro opačný případ se můžete ochladit klimatizací.
Není to jen pro těhotné matky, ale také pro páry.
Dostanete se sem hlavně vozidlem, které můžete zaparkovat přímo u této „svatyně“ neboli chatky.

Ohodnoťte příspěvek