Dokonalá péče pro Vaše bazény


V dnešní době se stalo naprostým módním hitem pořídit si na zahradu svůj vlastní venkovní bazén. Většina lidí si tuto vodní zábavu pořizuje pro radost svých dětí, aby si rodina v létě mohla nerušeně užívat a nemusela se trmácet na přeplněná koupaliště. S pořízením této letní zábavy je však spojena nejen zábava, ale také pravidelná péče a údržba celého koupacího zařízení.

blondýna pod vodou
Je důležité udržovat nejen celé bazénové zařízení, ale hlavně bazénovou vodu, která by neustále měla být průzračná a čistá, aby byla vhodná ke koupání, a s tím Vám můžeme pomoci my. Tu největší nabídku přípravků bazénové chemie a také veškerého bazénového příslušenství najdete u nás .

Nabízíme Vám vysoce kvalitní přípravky od světoznámých výrobců a to za velmi dostupné ceny naprosto pro všechny. V našem sortimentu naleznete jak bazénovou chemii chlorovou, tak také kyslíkovou a samozřejmě přípravky pro úpravu vířivek.

Jak jistě víte, nejdůležitější je udržovat bazénovou vodu dostatečně chlorovanou, tedy dezinfikovanou, aby se v ní nemnožily bakterie, které by mohly způsobovat nejrůznější problémy a to jak plavcům, tak také celému bazénovému zařízení.
K tomuto účelu pro Vás máme opravdu velký výběr chlorových přípravků a to jak ve formě tablet, tak také kapalné.

kluci s otcem v bazénu

Pokud někdo z Vašich blízkých trpí přecitlivělostí na chlor, není problém. V naší opravdu široké nabídce bazénové chemie naleznete přípravky tak zvané bezchlorové, jejichž složení je založena na aktivním kyslíku, a které nevydávají žádný chemický zápach jako chlor a ani jinak nemění vlastnosti vody. Tyto přípravky u nás také naleznete v několika možných variantách a to jako tablety, krystaly či v tekuté podobě.

Nebudeme zde rozebírat, jaké různé problémy mohou nastat, pokud Váš bazén nebude dostatečně chlorován a pokud nebudou v pořádku hodnoty PH vody, ale můžeme Vám říci, že u nás naleznete opravdu přípravky bazénové chemie naprosto na jakýkoliv problém. Od algicidů proti řasám, přes přípravky na snížení či zvýšení PH vody a po zazimovače, pro přípravu Vašeho bazénu na zimní období.

Jak již bylo zmíněno, také Vám nabízíme opravdu široký sortiment bazénového příslušenství, které Vám také hodně usnadní péči o Vaše koupací zařízení. Na dávkování přípravků v podobě tablet u nás pořídíte opravdu kvalitní dávkovače a plováky, k dokonalému vyčištění Vašeho bazénu u nás pořídíte nejrůznější síťky, kartáče a také kvalitní bazénové vysavače. A tak bychom mohli pokračovat stále dál.

Pokud tedy chcete, aby Váš bazén byl dokonale ošetřen a mohl Vám bez problémů sloužit po dlouhá léta, spolehněte se na nás a zajisté budete stoprocentně spokojeni.