Důmyslný pomocník při balení

Zřejmě jen těžko bychom hledali domácnost, ve které by chyběl jeden univerzální pomocník při různých drobných opravách nebo při potřebě okamžitého přilepení čehokoliv. Možná, že vás v tuto chvíli napadlo dnes tolik známé vteřinové lepidlo. To má ale jednu velkou nevýhodu. Pokud potřebujeme za čas od sebe připojené věci odpojit, máme většinou smůlu. · Pro tyto případy se rozhodně více hodí známá izolepa.
poskládané krabice

Manipulace s ní je velice snadná jak při instalaci, tak i při odstraňování. Tyto její výhody využívají expediční sklady různých zásilkových obchodů. Na používané kartonové krabice skvěle přilnou, a tak není nebezpečí, že by se zboží cestou nějakým způsobem poškodilo.
· Pokud nestačí jen zajistit krabici proti otevření a uvnitř se nacházejí věci rozbitné, pak se uplatňují potištěné lepicí pásky.
· Na našem trhu existuje několik různých variant.
– Nejznámější a nejužívanější je jistě ta, na které je v několika jazycích upozornění na křehké zboží. Pokud by někdo tento nápis přehlédl, jistě si všimne symbolu skleničky, který na pásce taktéž nechybí.
lepenkové krabice

Několik variant pro různé účely

Dobrým nápadem se ukázalo potištění nápisem, který varuje příjemce balíčku před poškozeným obalem. Každého jistě okamžitě zaujme (kromě samotného nápisu) i zobrazený nůž, který je červeně přeškrtnutý. Jistě to vítají především dodavatelé, kteří se tak mnohdy vyhnou nespravedlivým reklamacím.
– Tato páska se vyrábí o síle třiceti dvou mikronů.
– Lepidlo je naneseno v síle dvaceti jednoho mikronu.
– Šíře pásky činí padesát milimetrů a návin šedesát šest metrů.
– Použitým materiálem je polypropylen.
Kromě uvedených variant je možné také o vánočních svátcích využít lepicí pásku s vánočním motivem. Všechny tyto produkty mají stejnou velikost vnitřní dutinky, pro dokonalé souznění s odvinovačem pásek, což usnadňuje manipulaci zejména v expedičních skladech.