Jeden klient za den nebo tisíc klientů za den – to je rozdíl

Máte vlastní internetové stránky? Jedná se o obchod? Prodáváte zboží nebo výrobky? Obchodujete se službami? Chcete prorazit na našem trhu ještě více? Máte jednu objednávku za den, ale zvládli byste jich i tisíc? V tom případě zřejmě budete potřebovat pomoc v oblasti SEO neboli optimalizace stránek.ženská tvář, hodně makeupu, výrazně nalíčená, vedle sebe má bublinu s internetovými ikonami
Internetové vyhledávače jsou dosti zákeřné a záludné. Po zadání nějakého vyhledávaného slova, nebo třeba i zboží, ukážou na prvních místech většinou velké a nejznámější stránky či reklamy, ale až potom ty menší a méně viditelné. Možná se ptáte, jak je to možné? Jak to, že je to nastavené tímto způsobem? A co mohu udělat proto, abych se také dostal či dostala do popředí se svými stránkami v těchto vyhledávačích? Mezi nejznámější vyhledávače patří například velice známý Google a Seznam.

Audit je první základní krok

  • SEO analýzy webu, SEO analýza to všechno jsou názvy pro podrobné zkoumání Vašich webových stránek. Tyto názvy spadají právě do kategorie auditu. Audit je jedním z prvních kroků, který se provádí, jakmile má klient zájem o tyto služby.
  • Jedná se o komplexní nadhled. Audit Vám poskytne přehled o tom, co by se mohlo či mělo zlepšit. Jakmile víme, co můžeme zlepšit, máme tím vyšší šance prorazit a všechno spravit. Těmito slovy by se dal popsat obecný náhled na tuto problematiku.

stůl pohled seshora, mobil, sluchátka, propiska, sešit s nápisem c creative mess, vše černobílé
Zvažte krok, který Vaše stránky posune do popředí
Samozřejmě, jedná se o investici, takže musíte vynaložit nějaké peníze za tuto službu. Jenomže se nemusíte ničeho obávat, protože výsledky jsou garantovány. Pokud bychom nedocílili požadovaného výsledku, jsme schopni a ochotni Vám peníze vrátit. Z ničeho nemusíte mít obavy, naše služby jsou profesionální a vždy docílíme toho, aby stránkám vzrostla návštěvnost. Pokud by se jednalo o eshop, pak se můžete těšit i na vyšší počet objednávek. Podobná investice se Vám tedy hned několikanásobně vrátí a to i z dlouhodobého hlediska.