Léto s novou postavou

Kdo by se nezasnil nad stránkami módních časopisů a nezatoužil po ukázkové postavě? Je ale jen málo těch, kteří snění dokážou proměnit v činy. Do jaké kategorie patříte vy? Budete jen snít nebo se rozhodnete pro změnu a pustíte se do nového života, kdy se na vás v zrcadle bude usmívat budoucí já o několik kilogramů štíhlejší?

mísa salátu
Nemusí být nový rok a nemusí být ani pondělí, abyste se rozhodli pro změnu v životě. A věřte, že to rozhodnutí bude jediná překážka na vaší cestě. Všechno ostatní poté půjde snadno a jednoduše. Překážky si budujete jen ve vaší mysli, protože je na trhu dostupných mnoho hubnoucích programů, které vám pomohou v začátcích. A jakmile se vám začne dařit shazovat kilogramy, už se nikdy nebudete chtít vrátit na stejnou, nehezkou, váhu. Dobré výsledky budou zároveň motivací do budoucna.
V začátcích vám pomůže, když si zjistíte, jak na tom s nadváhou skutečně jste. Pomůže vám BMI kalkulačka https://www.bmikalkulacka.cz/. Rychle zjistíte, jak vážnou nadváhou trpíte. Zároveň si změřte veškeré tělesné míry, včetně obvodu paže a stehen. Údaje si zapište a můžete si pořídit i několik soukromých fotografií postavy v úzkém oblečení nebo plavkách. Až se vyfotíte za další měsíc a uvidíte pozitivní výsledek, budete mít mnohem větší chuť pokračovat v úspěchu a dostat se až k vaší vysněné postavě.

letní bikiny
Jak by se vám líbilo, kdybyste letos na pláži mohli chodit s hlavou vztyčenou a nemuseli se halit do volného oblečení? Byl by to příjemný pocit, když byste měli stejně výstavní postavu, jako vidíte na fotografiích v časopisech? Můžete ji mít.
Nečekejte do příštího týdne, nečekejte až po oslavě nebo svátcích. Nečekejte ani do zítra. Teď hned se pusťte do čištění lednice a spíže a zásobte se potravinami, které vám pomohou na cestě za postavou, o které jste vždycky snili. Už se těšíte až si budete v obchodech vybírat nové plavky?