Snadná cesta k ideální váze

Moderní doba s sebou přináší řadu výhod a pozitivních věcí, ale také nám v mnohém ubližuje. Uspěchaný způsob života, stres, https://www.zena.cz/stres/r~i:wiki:1329/ vysoké nároky – to vše jsou spouštěče začarovaného kruhu, ve kterém se mnozí z nás pohybují.

břicho

  1. Zjistíme, že jsme přibrali nějaké to kilo a rozhodneme se hubnout.
  2. Držíme některou ze „zaručených“ diet.
  3. Kilogramy jdou dolů.
  4. Dieta už není třeba a my se navracíme k běžnému způsobu života.
  5. Zjistíme, že jsme přibrali nějaké to kilo (tentokrát ještě o několik více).

Je to natolik stresující, že sáhneme po něčem sladkém.

  • My však celý tento nesmyslný proces vynecháme a půjdeme přímou cestou k vytouženému cíli.

Tou cestou je bílkovinová, cyklická ketogenní nebo ketonová dieta. Je naprosto jedno, jak ji nazveme, třeba jen ketodieta. Jde o způsob, jakým funguje.

Hlad při dietě být nesmí

Tím, že v těle nastavíme ketózu, vytvoří si tělo ketolátky. Místo tuků a cukrů budeme tělu dodávat bílkoviny, a to si pak potřebné sacharidy vytvoří právě ze zmíněných bílkovin. Konkrétně dieta https://www.prodietix.cz probíhá ve třech fázích.

  1. V první fázi dojde k nahrazení běžného jídelníčku proteinovým. Začnou se dostavovat první výsledky. Jsou to asi dva až tři kilogramy týdně.
  2. Druhou fázi odborníci nazývají stabilizace. Je zřejmé, že se jedná o jakési potvrzení, že je tento stav trvalý.
  3. Třetí fáze je nazývána fixace. Jedná se tedy o konečný výsledek a nepřipadá v úvahu, aby kilogramy připutovaly opět zpátky.

cvičení
Je také důležitá správná strava. Nemusíte se obávat jednotvárnosti nebo toho, že byste si nevybrali. Proteinová jídla dokáží plně nahradit běžnou stravu i uspokojit jakýkoliv mlsný jazýček. Výběr je ze slaných a překvapivě i sladkých jídel. V nabídce jsou těstoviny, omelety, pečivo, studené i teplé nápoje, palačinky, koláče, polévky. Prostě vše, nač budete mít chuť.