Vizualizace alu kol na Vašem vozidle

Nevíte, jak budou vypadat kola na vozidle? V tom případě využijte na nové elektrony konfigurátor. Tento program nazýváme jako vizualizér. Pomůže odhalit, jak budou kola na vozidle vypadat. Už si to nemusíte jenom v duchu představovat, ale uvidíte to na vlastní oči. Tento praktický způsob může využít naprosto každý, kdo nechce přemýšlet a vymýšlet, jak to asi bude vypadat ve skutečnosti, ale kdo se chce přesvědčit na vlastní oči, jak to tomu „fešákovi“ tedy automobilu bude slušet, až mu nasadíte určitý typ alu kol.červený interiér v automobilu

Vizualizér

V mnohých případech si nejsme jistí koupí, protože netušíme, jak to v realitě může vypadat. Proto je zde tento program, který jednoduše napoví, jak by to mohlo ve skutečnosti vypadat. Ukáže možné alternativy a podle nich se můžete rozhodovat, kterou možnost si vybrat, až si nakonec vyberete tu nejlepší variantu, která právě Vám a Vašemu vozu bude vyhovovat nejvíce.
Nová alu kola, se budou jistě na Vašem vozidle vyjímat. Vždy se lesknou a září. Nová jsou zkrátka a dobře nová, proto je třeba už načase vyměnit je i na Vašem voze.
Jak program použít?

  1. Stačí nahrát fotografii vlastního vozidla nebo zvolit typ automobilu podle naší příslušné kategorie.
  2. Zadat základní údaje jako je značka, model a velikost požadovaných kol.
  3. Pak stačí vybrat design kola a jeho typ a potvrdit a už se zobrazí výsledek.
  4. Myší přetáhnete nová kola tam, kde jsou původní.
  5. Nyní je můžete zvětšit nebo zmenšit.
  6. Fotografii je možné uložit do počítače nebo sdílet na sociálních sítích a ukázat je přátelům a známým. Někteří fajnšmekři si klidně i nechají poradit od přátel.
  7. Vše je hotovo.


silnice, po které jede v dálce automobil
Použití je opravdu jednoduché, takže se není čeho obávat a můžete zkoušet a zase zkoušet, dokud si nevyberete ten nejlepší typ, vhodný právě k Vašemu vozidlu. Můžete si vybírat fotografie z pestré škály výrobců, od těch známých značek jako je Škoda, Hyundai, BMW, Audi, VW, Ford, Opel nebo i z další skupiny těch méně známějších.