Zážitek, na který jen tak nezapomenete

Znáte únikové hry? Už jste o nich slyšeli? Nebo naopak vůbec nevíte, co máte očekávat? V tom případě nás můžete navštívit v Pardubicích. Vše prožíváte naživo a na vlastní kůži. Vstoupíte do budovy, kde vás bude provázet jistý příběh. Budete postupovat dál a dál až narazíte na nějaký úkol, který budete muset splnit, abyste se dostali zase dál. Logické, zábavné, přemýšlivé, to všechno se dá říct o tomto celém programu. Musíte logicky uvažovat, přemýšlet a vymýšlet, jak by se to dalo udělat, abyste úkol splnili. Dívat byste se měli i po skrytých nápovědách, které vás dovedou ke klíči nebo k dalšímu úkolu, abyste jej mohli splnit a postoupit dále. Cíl je jediný dostat se až na konec. Na uskutečnění celého příběhu máte 75 minut. Celý program není pro jednotlivce, takže je vhodné pořídit si tým, který by měl mít 2 – 5 členů.
minecraft počítačová hra

Váš mozek v této době bude pracovat opravdu naplno. Sami na sobě poznáte, že jste se dostali do úplně jiné situace a že přemýšlíte jiným způsobem než normálně. Přijít si to vyzkoušet může opravdu každý. Ať už jste někdy v životě hráli počítačové hry, ke kterým má tento systém nejblíže, nebo ať jste nikdy nic nehráli, pak budete překvapení. Prožijete neobyčejný zážitek, který se nedá jen tak k něčemu přirovnat, protože to musíte prožít.

Pro holky i pro kluky

Program je určen i pro děti, dospívající jedince a samozřejmě také dospělé všeho věku. Vyzkoušet si to může opravdu každý. Kdokoliv může přijít a zahrát si únikovou hru Pardubice!
dámská jízda

Ø  Místnost Enigma je vhodná pro každého. Žádný věk není překážkou.

Ø  Toto odreagování může být vhodné také pro firemní události. Meetingy v neobyčejném stylu, zakončení firemní akce či jako setkání a poznání se s novými kolegy. Jako zážitek je to nepřekonatelné, tak to vyzkoušejte.

Ø  Zahrát si také můžete Dvojitého agenta. Přijdete na záhadu, kterou je obestřeno jedno velké tajemství vašeho kolegy agenta? 

Zážitek, na který jen tak nezapomenete
2 (40%)1