Vylepšete vaši akci o foto koutek

Zařizujete váš svatební den? Naplánujte také do detailu časový úsek po proběhnutí obřadu a hostiny. Zábava nesmí chybět! Chystáte firemní večíreknebo nějakou teambuildingovou akci? Myslete také na to, aby se vaši hosté nebo zaměstnanci nenudili a aby měli o zábavu postaráno. Do zábavného programu velkého svatebního dne nebo firemní party či jiné akce můžete zahrnout třeba zábavný foto koutek s rekvizitami, který se určitě setká s velkým úspěchem.rekvizity na focení
Na svatbě, maturitním plesu, na party nebo na teambuildingové či firemní akci se tak mohou zájemci vyfotit ve photoboxu Photobox a získat tak skvělé fotky na památku. Tento foto koutek je jako stvořený na nejrůznější druhy akcí.
Objednejte si i vy tento hit v podobě nápaditého fotografického koutku na vaši akci, aby si všichni mohli užít nekončící zábavu v podobě focení s nejrůznějšími rekvizitami. Rekvizity, jako například vtipné hlášky v bublinách, knírky, paruky, brýle a další.
OKAMŽITÝ TISK FOTOGRAFIÍ
Tento photobox jde zkrátka s dobou. Nečekejte na vaše zachycené chvilky s kolegy a blízkými v záplavě nejrůznějších rekvizit, plné smíchu a veselí. Získejte je hned! Skvělé totiž je, že tento mobilní foto koutek umí vyfotografované snímky vytisknout. Veselé a vtipné fotky tak máte ihned k dispozici a na památku. A navíc kromě tohoto okamžitého tisku si můžete výsledné snímky také nechat sdílet na sociální sítě nebo odeslat do vašeho e-mailu.svatební party
Téměř nikdo na akci neodolá tomu, aby se mohl se svými blízkými nebo kolegy z práce vyřádit během focení a vymýšlet nejrůznější sestavy s rekvizitami.
O zábavu nebude nouze
Na žádné akci by neměla chybět zábava a legrace. Pronajměte si na vaši akci photobox za výhodnou cenu a dopřejte všem zúčastněným tuto nápaditou a originální zábavu, ze které všem zůstanou vzpomínky v podobě vyhotovených snímků.