Zvěčněte své okamžiky!


Žijeme v moderní době, kdy jsou mobilní telefony i fotoaparáty na velice vyspělé úrovni. Již téměř všichni přidávají fotografie na Facebook, Instagram nebo další sociální sítě. Může se proto zdát jako zbytečnost jít se zvěčnit k fotografovi – nicméně opak je pravdou a jistě neuděláte chybu, necháte-li se vyfotografovat od profesionála.žena s fotoaparátem.jpg
V první řadě je nutné si uvědomit, že ne každý kdo má fotoaparát je fotograf (i přesto, že se tak někteří tváří). Správný profesionál dobře ví, kde fotografie budou vypadat opravdu skvěle. Je hodně důležité mít správně barevné pozadí, rekvizity i správné nasvícení. Všechny tyto aspekty hrají obrovskou roli při konečném výsledku. Kateřina Svobodová fotografka Zlín jistě takový profesionálem je.
Dalším důvodem, proč nechat tuto činnost na odborníkovi je výsledná podobna fotografií. Pokud byste se rozhodli pro vytvoření fotek svépomocí, nikdo vám je odborně neupraví a pokud neumíte pracovat s Photoshopem nebo jiným programem, máte zkrátka smůlu. Profesionální fotograf vám vybrané fotky nejen profesionálně upraví, ale často je dostanete i vyvolané. Takto vyhotovené kousky se vám již nikdy neztratí. Můžete si je umístit do alba, vytvořit z nich puzzle, plakát nebo jinak jakkoliv vystavit.
Nicméně tyto profesionální služby obvykle nebývají nejlevnější. Ceny se pohybují od pěti set Korun až po několik tisíc. Záleží především na tom, kolik kusů fotografií si přejete, jak dlouho se fotograf bude věnovat vašemu focení a kolik fotografií chcete vytisknout.muž s fotoaparátem.jpg
Věřte, že se jedná o ideální upomínkový předmět, díky kterému nikdy nezapomenete na krásné okamžiky s blízkou osobou. Jelikož existuje i varianta koupě poukazu, můžete obdarovat i vaše blízké poukazem na focení. Jedná se opravdu o originální dárek, kterým bude jistě každý nadšen. Pokud tedy nevíte, čím obdarovat vaše blízké pod stromečkem, nechte se inspirovat!