Mějte se rádi a nechte se hýčkat alespoň jednou za měsíc.

.

V skrytu duše jsme rádi na chvíli středem pozornosti. Kdy je vše po našem a alespoň pro jednou nemusíme dělat kompromisy. Kdy za zády nemáme partnera, děti nebo, rodiče. A zrovna nás netíží žádné povinnosti. Toho se těžko docílíme, když svůj denní program plánujeme hlavně potřebami druhých. Měli bychom se ale naučit být na chvíli sobec a postarat se o sebe tak, jak je to podle Vás nejlepší.

Masáž je jedna z nejstarších metod jak pomocí člověku k navození klidu a uvolnění bez použití chemických látek. Je to terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Trochu se to dá přirovnat k nenásilné revizi a vyladění stroje lidského bytí.
příjemná masáž zad
Existuje nepřeberné množství různých druhu masáží. Stejně tak i salónů, ve kterých jednotlivé druhy provozují. Přesto ale není salón jako salón. Pokud ještě nemáte oblíbené místo, rozhodně se po nějakém poohlédněte. Hlavně při výběru dbejte na to, aby:
Ø  byl čistý
Je třeba se vyvarovat salónů, které sídli v prostorách, které na první pohled působí těžce čistitelné. Stejně tak veškeré pomůcky a potřeby, které dostanete, by měli být vyprané a připravené zvlášť pro každého.
Ø  působil příjemně
Už při kontaktu s recepcí, případně rovnou s masérem či masérkou, byste neměla mít „divný“ pocit. Na všechny dotazy by Vám měli být schopní odpovědět. Ukázat Vám, kde se svléknete, kde si můžete odložit věci, případně kde jsou toalety nebo sprcha. Pokud máte masáž již vybranou, měli by Vám vysvětlit, jak bude probíhat.
Ø  upravil masáž na míru
Jsme každý jiný. Známkou kvality je, když se masér dokáže přizpůsobit Vaší individuální potřebě. Případně Vám poradit, co by bylo pro Vás lepší, a co nikoliv.
pomůcky pro wellness
Rozhodně byste se neměli při masáži cítit trapně, nebo se bát zeptat ne nějakou maličkost. Pokud ze salonů nemáte dobrý pocit, raději si vyberte jiný. I když zrovna tento jste dostali doporučený. Každému vyhovuje něco jiného a tak zrovna Vám může padnout do oka „ten vedle“. Není pravidlem, že musíte se vším souhlasit. Trh je dosti široký na to, abyste si opravdu vybrali ke své spokojenosti.

.

Pokud nejste typ člověka, kterému nevadí dotek cizí osoby, byť sebe více příjemný, zkuste si nejprve automasáž, případně masáž s partnerem. Je potřeba najít vyhovující formu relaxu. Byla by škoda se o masáže ochudit. Je to velice přínosný způsob odpočinku.

Mějte se rádi a nechte se hýčkat alespoň jednou za měsíc.
4.5 (90%)2
.