Dokonalou barvu získáte jen pravidelnou návštěvou solária


Myslíte si, že do solária má smysl chodit pouze v zimě? V tom případě se velmi mýlíte, neboť se vám to vyplatí v průběhu celého roku, a dokonce i v létě.

solárium

Jistě ani vy byste nechtěli poutat pohledy všech okolo jdoucích na pláži tím, že budete mít kůži bledou jako tvaroh. Na první pohled to možná může vypadat, že to, co jste doposud nestihli, na letním horkém slunci rychle doženete, ovšem jedná se o velký omyl. Náhlým a intenzivním sluněním toho naopak můžete hodně pokazit, neboť svou pokožku s největší pravděpodobností šeredně spálíte. A i kdyby tomu tak nebylo, tak vaše červené tělo na ostatní jistě neudělá příliš dobrý dojem.

Tím spíše, že právě letní dovolenou si chceme všichni užít na maximum a odnést si odtud krásné vzpomínky, třeba v podobě pěkných fotografií. A na těch se budete jistě lépe vyjímat s pěkným opálením. Jak ho získat? Přeci tak, že s předstihem navštívíte solárium v Brně. Tam si můžete kdykoli v průběhu roku zajistit šetrné, zdravé, a především krásné opálení právě v takové intenzitě, o jakou máte zájem.
Takže právě v soláriu v Brně můžete získat ten pravý základ, který na pláži ještě více rozvinete tak, že vám vaši barvu budou všichni závidět.

Navíc, právě teď startuje velká letní soutěž Naomi solárního studia, do které se vyplatí zapojit. Stačí, když si dobijete permanentku za více než šest set korun a můžete se zúčastnit soutěže o velice atraktivní ceny a vyhrát pobyt v některém z luxusních resortů.

opálená žena v bílých plavkách

Ať už však v soutěži uspějete či nikoli, krásné opálení zúročíte na mnoha akcích v průběhu roku, ať už to bude letní horká sezóna, která přeje rozevlátým sukním a plavkám anebo zimní plesová sezóna dlouhých večerních šatů, ve kterých se bude vaše krásně opálené tělo skvěle vyjímat.
Vytvarovat svou postavu cvičením není snadné, ale získat krásné opálení je hračka, stačí vyrazit do toho pravého solária!