Finance a koncerty


Koncerty jsou úžasnou možností, jak můžete vypnout a odreagovat se. Je na nich vždy skvělá atmosféra, které dokáže člověka pohltit a dostat ze starostí všedního dne. Kolikrát si i zazpíváte se svým oblíbeným umělcem.
koncert v klubu 
Samozřejmě, že takové kulturní vyžití nás něco stojí. Lístky na koncerty nejsou zrovna levnou záležitostí, hlavně v případě, že jdete na známého umělce. Je potřeba počítat s tím, že ceny jsou zhruba od 490 Kč. Můžete sehnat levnější lístky na stání, ale mnoho lidí (pokud to není nějaká světová celebrita) raději sedí, než by celou dobu stálo. Zde cena může být již od 190 Kč, ale opět záleží, na jakého umělce to je. Obecně je určitě dobré kupovat lístky v předprodejích, kde jsou levnější, než pokud si lístky budete kupovat až na místě. V tom případě se připravte na to, že si připlatíte peníze. Ještě více zaplatíte v případě, že se rozhodnete koupit si lístek před koncertem. Zde se také vystavujete riziku, že lístek může být nějakým způsobem falešný a na koncert se stejně nedostanete.
světelná show 
Speciální kategorie
Další variantou, kterou můžete využít jsou různé speciální balíčky. Například můžete získat balíček, kde se dostanete i na zkoušku umělce a můžete se dostat následně na raut. Ceny takových balíčků jsou různé, například na koncert jedné nejmenované české zpěvačky stojí takový lístek 10 000 Kč, což uznáte, že není zrovna málo. Pokud se týká zahraničních interpretů, tak zde můžete také koupit různé speciální balíčky. Zde není žádný problém mít takový balíček i za 50 000 Kč, mnohdy i více. Uznáte sami, že takové částky nejsou jen tak dostupné. Nicméně, pokud je člověk velkým fanouškem, tak neváhá obětovat i takové částky peněz. V tomto balíčku bývá většinou speciální vstup, může tam být i raut a v některých lze najít i setkání s umělcem a různé dárkové a upomínkové předměty.
hudební koncert 
Kolik peněz utratíte za návštěvu koncertu záleží čistě na vás. Spíše jde o to, kolik si můžete dovolit za lístky dát. Koncerty nejsou zrovna levnou záležitostí. Něco jiného je v případě, kdy máte známého, který vám je schopen lístky sehnat třeba zadarmo, ale kdo někoho takového má. Každopádně si koncerty moc a moc užívejte!