Jedinečná čísla, která nikdo nepřehlédne!

Chcete dát všem okolo najevo, že jste výjimeční?

Chcete někoho, koho máte rádi, potěšit jedinečným dárkem?

Anebo sháníte telefonní kontakt šitý na míru pro vaši firmu?

Ve všech těchto případech potřebujete zlaté číslo od VIPcisla!

Co je to zlaté číslo?

Zlaté číslo je označení pro výjimečný telefonní kontakt. Jakmile ho uvidíte, tak vám bude na první pohled jasné, o co se konkrétně jedná. A stejně tak si takový kontakt zapamatuje každý, kdo s ním přijde do styku – a to na první pokus.

Jedná se o nějaké typické číselné kombinace, ať už jde o opakování, dvojice, trojice, postupku, anebo jinak zajímavou kombinaci.

phone-3594206_640

V čem je takový kontakt výjimečný?

Takových kontaktů je v současnosti jen velmi omezené množství. Trh je nasycen, nové kontakty již operátoři přidávat nebudou, takže hodnota těch jedinečných prudce stoupá. A čím méně jich bude, tím budou hodnotnější.

Proto platí, že když takový telefonní kontakt máte, pak vlastníte spojení, které je opravdu výjimečné, prestižní, a především snadno zapamatovatelné.

phone-612061_640

Jak může výjimečný telefon pomoci vašemu podnikání?

A právě o tu výjimečnost zde jde. Když je váš kontakt na první pohled něčím zajímavý, a především lehce zapamatovatelný, tak vaše potenciální zákazníky nejen zaujme, ale také si ho okamžitě vloží do paměti, ale zároveň si ho vybaví vždy, když budou vaše služby potřebovat.

Proto se jedná o chytrý způsob, jak se zviditelnit. A to za poměrně solidní cenu. Výjimečné kontakty nutně nemusí být drahé – když chcete mít ve svém vlastnictví opravdový klenot, jistě vás to nějaké ty stovky tisíc bude stát. Pokud se však spokojíte s něčím více obyčejným, co je zároveň zajímavé a zapamatovatelné, vystačíte si i s jednocifernou sumou peněz.

Taková nabídka je ve srovnání se současnou drahou reklamou jistě velice zajímavá a lákavá, a pomůže vám prakticky bez práce přilákat celou řadu zákazníků.