Laser game je společenská hra s moderním vybavením


Přesně tak se dá proměnit jedno nudné odpoledne v nezapomenutelný zážitek. Do akce mohou nastoupit členové rodiny, stejně tak jako týmy kamarádů nebo kolegů z práce. Zážitky jsou to, co spojují a navíc budují vztahy. Při laser game se užije nejen dostatek zábavy, ale díky tomu, že se využívá laserových zbraní, tak jsou zásahy zcela neškodné. Hraje se v uzavřených arénách nebo i ve volném prostranství a každá má trochu jiný styl a vypracování, to aby se sci-fi scény neopakovaly. Například laser games Praha lazerfunpraha.cz má dostatečné množství arén, které jsou jak pro začátečníky, tak pokročilé. A rozhodně hra je určena i pro něžné pohlaví, tudíž ženy, dívky, ale i maminky a babičky, pokud se cítí na tuto akční hru, mají dveře otevřené.

lasergame_aztec01

Co potřebujete ke hře?

  • Především dobrou náladu a odhodlání vyzkoušet něco nového, pokud to bude první hra. Potom je to již většinou návykové, tak je touha vyzkoušet všechny arény, které jsou dostupné.
  • Pohodlné oblečení, ve kterém se budete snadno pohybovat. Rozhodně střevíčky na vysokém podpatku nebudou tou správnou výbavou.
  • Získáte vestu, která je vybavena senzory, ty právě budou hrát velmi důležitou roli při počítání zásahů do vesty spoluhráče, a tím jasně určí vítěze.
  • Laserová pistole je další hlavní zbraň, bez které by se to rozhodně neobešlo.
  • Prostor neboli aréna, která je plná různých zákoutí, rohů a překážek. Je třeba se vždy někde ukrýt před zásahem, ovšem na dlouho to nikdy nebude. Bude plná laserových efektů a přirozeně soupeřů.

Aztec (14)

O život a zdraví se nikdo nemusí obávat

Laser game je zcela neškodná zábava, zapomeňte na mýty, že oslepnete a podobně. Laserové paprsky jsou zcela neškodné a při zásahu nezpůsobí ani újmu na zdraví ani žádná bolestivá zranění. Dokonce nepotřebujete ke hře žádné sportovní dovednosti, zkrátka je to hra, kterou si můžete zahrát opakovatelně. Adrenalin je provázán s napětím, legrací a přirozeně dostatkem pohybu, který je důležitý pro naše zdraví.