Módní trendy letošního podzimu

Léto už se s námi definitivně loučí, a tak je čas, se vyzbrojit do podzimního počasí. Vyměňte svůj šatník za nový a pořiďte si oblíbené kousky, které nyní frčí a které určitě musíte mít. Že nevíte, jaké to jsou? Pak určitě zbystřete své smysly, protože vám přinášíme ty nejžhavější módní trendy letošního podzimu.

1.       Pončo
Jasně, tenhle indiánský model byl už oblíbený v loňském roce, ale to neznamená, že tahle móda stárne. Skvělá alternativa místo bundy, kabátu či saka, která oživí váš outfit a zahřeje vás. Pončo můžete nosit k džínům i klasickým kalhotám a vybrat si můžete z velkého množství barev a vzorů. Nebojte se v módě trochu experimentovat a vyjít v tomto modelu ven.

2.       Péřové bundy
Asi to nebude znít zrovna přesvědčivě, že by zrovna obrovské péřové bundy, měly stát na vrcholu podzimního oblékání letošního roku, ale je to tak. Čím mohutnější bundu budete mít, tím lépe. Budete šik a ještě vás pořádně zahřeje. Už dávno neplatí, že tyhle bundy patří jen na svah. Módní návrháři letos prostě vsadili na sportovnější vzhled více než na eleganci.

3.       Dlouhé kabáty
Jestli však chcete zůstat věrná klasice, nebojte se i pro vás se něco najde. Kabáty až na zem jsou vhodné spíše pro vyšší ženy. Takže pokud máte metr devadesát, běžte se rychle po nějakém podívat. Možná najdete nějaký starý ve skříni, protože tahle móda už tady jednou byla a zkrátka se vrací.

4.       Motýlí vzory
Přírodní, zejména motýlí vzory letošnímu podzimu rozhodně dominují, společně se sametem, kožešinami a pudrovou růžovou. Nicméně i mezi nimi příroda bez váhání vítězí. Už nezáleží na tom, jestli budete mít motýlími křídly posetou kabelku, kalhoty, triko či kabát, nebo jestli vám bude motýl sedět na hlavě. Motýli na podzim 2016 jednoznačně vítězí.
Stále však platí, že nemusíte jít s módními trendy, pokud se například v nich necítíte příjemně. Nejlépe vždy bude vypadat to, v čem se vy cítíte dobře a nemusí to být zrovna trendem roku.