Vyzdobte si trička bez potisku vlastním motivem

Začíná doba dovolených, vytoužených volných dnů, které bychom rádi prožili podle svých vlastních představ. Současným trendem možná tak trochu překvapivě nejsou zahraniční destinace, které provází přeplněné letištní haly, dlouhé čekání na odbavení, umělé prostředí tranzitní zóny a mořské pláže, kde cestou k vodě kličkujete mezi rekreanty. Lidé stále více hledají klid, soukromí, bezpečí, a také se již mnohdy nabažili volných dnů s tropickými teplotami, kde mořskou hladinu doplňuje jen vyprahlá půda a řídká vegetace. Stále více se zaměřujeme na tuzemské pobyty, které nám mohou nabídnout více aktivity, rozmanitou krajinu, kulturní dědictví, a kde se bez problémů domluvíme hovorovou češtinou.

dívka v tričku

Cyklistické trasy

Dovolená nebo prodloužený víkend na kolech láká podle posledních průzkumů přibližně třetinu Čechů. Putujeme na kolech nejčastěji ve skupinkách a na svých toulkách můžete zahlédnout i nadšence, kteří výpravu za poznáním a sportem vylepší tričky s potiskem. Vyznačení cyklistické trasy formou itineráře nebo přímo výtiskem mapového výřezu na zádech může být skvělým zpestřením. Popis trasy na zádech nebo dokonce na hrudi má jiný náboj, než pohled do mobilní navigace.
Cyklisté nemusí oblékat dresy z umělého vlákna, mnohem příjemnější je bavlněné tričko bez potisku Tričkový vylepšené originálním nápisem. Pokud máte dostatek vlastní invence, snadno si jej vyrobíte sami speciálními barvami na textil, nebo svůj námět necháte obtisknout strojově.

trička s potiskem

Vodácká kilometráž na tričku

Hlavní vodácká sezona je v plném proudu kromě cykloturistů jsou největšími recesisty vodáci. V Česku prosperují desítky půjčoven lodí a zejména na Vltavě, Berounce, Lužnici, Sázavě a Ohři můžete zahlédnout různě početná seskupení v plavkách, šortkách a tričkách nebo nátělnících. Kromě pivních a rumových námětů nápisů na triku se tu občas objeví i nápaditá tvorba, jako např. vodácká kilometráž vytištěná na bílém textilním pozadí, fotky a popisy jezů, nákresy kempů, fotky hospod apod. Fantazie je v tomto směru bezbřehá a stačí jen trocha vůle vylepšit volné dny něčím neobvyklým, co dlouhou dobu setrvá v paměti.