Ochutnejte italskou kuchyni v pensionu Ulrika

Kdo by neměl rád jídlo. A pokud jde o opravdu dobré a chutné jídlo, tak tím nepohrdne snad nikdo. Obzvláště v dnešní době, když je opravdu z čeho vybírat a nabídka nejrůznějších typů kuchyní je tak rozmanitá.  Máte rádi italskou kuchyni a její speciality jako jsou těstoviny, pizza a podobně? Pak si určitě přijdete na své v pensionu Ulrika http://www.pensionulrika.cz/cs/gastronomie/. Váš pobyt v našem pensionu přímo uprostřed historického centra města Loket si tak můžete zpestřit chutným a výtečným jídlem, které tak může být odměnou po vašem náročně stráveném dni.

pizza

Pochutnat si můžete na předkrmech, polévkách, hlavních jídlech a dezertech, které italská kuchyně nabízí. Na své si tu přijdou milovníci masa, těstovin, pizzy, ale také mlsné jazýčky, které si chtějí pochutnat na něčem sladkém. Jako sladkou tečku si tak můžete dopřát třeba oblíbený smetanový dezert Panna cotta, kterým nepohrdne téměř žádný milovník sladkého.

Co se vám vybaví, když se řekne Itálie a italské jídlo? Nejspíš to bude pizza. Na té nejkřupavější a nejbohatší pizze jako z prosluněné Itálie si můžete pochutnat právě u nás.
Ochutnejte kousek Itálie, a přitom nemusíte opustit Českou republiku. Stačí jen zavítat do pensionu Ulrika a navštívit nefalšovanou italskou restauraci, kde vám budou servírovány nejrůznější italské speciality, na které si jen vzpomenete. Až se pokocháte historickými památkami města Loket, neváhejte navštívit naši skvělou restauraci, kde si nejen odpočinete, ale zároveň si také skvěle pochutnáte na italských specialitách.

sendvič

V naší restauraci v pensionu Ulrika uspokojíte vaše chuťové buňky díky široké nabídce výtečných italských specialit. Zastavte se u nás na něco dobrého a pochutnejte si na něčem z našeho jídelního lístku. Spolu s dobrým jídlem na vás dýchne také kousek prosluněné Itálie.

Ochutnejte italskou kuchyni v pensionu Ulrika
4.5 (90%)4