Proč jsou igelitové obálky tak výborné?

Přestože se největší oblibě mezi balicími materiály trvale těší kartonová krabice, tak na trhu najdete i mnohem lepší balicí materiál, který můžete k ochraně svého zboží využít – řeč je nyní o igelitových obálkách.
auto s krabicemi

A v čem spočívá jejich kouzlo? Jistě v tom, že jsou velice odolné, a to především kvůli tomu, že jsou voděodolné.
Všichni moc dobře víme, jak na setkání s vodou reaguje plast, a jak papír. V tom má jasno i malé dítě. Zatímco se papír rozmočí, tak plast zůstane v nezměněné podobě. A to zásadně ovlivní to, jak bude vypadat zboží, které je v daném balicím materiálu zabaleno.
V případě, že se kartonová krabice v průběhu přepravy setká se špatným počasím v podobě deště anebo třeba s vlhkým skladem, tak to znamená jediné – že hrozí poškození obsaženého zboží jeho znečištěním anebo ještě hůře jeho poškození. Ovšem u zásilky zabalené v igelitové obálce toto riziko padá.
internetový obchod www šablona
Pokud jde o igelitové obálky, tak velkou výhodou je také fakt, že jsou lehké a jejich objem je možné beze zbytku vyplnit. Díky tomu můžete ušetřit na přepravě zboží, protože váha balíku a jeho rozměry jsou klíčové pro stanovení ceny přepravy. A nižší cena za přepravu znamená samozřejmě i to, že můžete snížit cenu svým zákazníkům, což může být skvělá konkurenční výhoda pro vás.
poštovní obálky
Nadto je balení zásilek do igelitových obálek velice snadné a rychlé. Stačí vsunout zboží do obálky, přelepit samolepicí klopu a je to. Zkrátka s balením do kartonové krabice to není možné srovnávat.
Obálky můžete v prodejně či ve skladu uchovávat ve větším množství, protože vám nezaberou mnoho místa, a když si jich objednáte velký počet, získáte navíc i množstevní slevu. Nehledě na to, že si můžete volit z bohaté nabídky velikostí i tloušťky stěny, a obálek s odnosným uchem nebo bez něj.
Jak je tedy vidět, tak igelitové obálky jako balicí materiál kartonové krabice hravě předčí.

Proč jsou igelitové obálky tak výborné?
5 (100%)1