Půjčovna dodávek je vám vždy k službám

Plánujete stěhování? Potřebujete přemístit veškerý obsah svého bytu? Anebo třeba jen velké piano? V tom případě k tomu budete potřebovat prostorný vůz, do kterého všechno bez potíží naskládáte.

box

Když se chce člověk přestěhovat, a to dál než v rámci jednoho domu anebo bloku domů, tak k tomu zpravidla potřebuje prostorný vůz, do kterého vše nezbytné naskládá, aby to mohl odvézt o kus dál a opět vyložit. To se dá zařídit hned několika způsoby. Ten první je, že potřebné vozidlo máte doma anebo ho vlastní někdo z vašich blízkých – pak máte většinou po starostech. Druhou možností je, sjednat si stěhovací službu se vším, co k tomu náleží. V tom případě nejenže budete mít k dispozici nezbytné vozidlo, ale rovnou i řidiče a silné muže, kteří vše přemístí, a dost možná i zajistí za vás. Stěhovací služba na klíč je tedy ideální způsob, jak zajistit celé stěhování bez starostí – ovšem je potřeba počítat s tím, že taková služba něco stojí. Třetí možností je, využít ke stěhování pronajatou dodávku. Zapůjčení dodávky sice také něco stojí, nicméně vzhledem k tomu, že vše ostatní provedete svépomocí, tak je to mnohem levnější způsob, než klasické stěhovací služby.

minivan

Dodávku si můžete pohodlně pronajmout v půjčovně dodávek. Můžete se těšit na příznivou cenu pronájmu a špičkové služby k tomu. Věděli jste, že v ceně pronájmu je zahrnutý například i neomezený počet kilometrů? A to je úžasná zpráva, neboť nezáleží na tom, kolik kilometrů daný den najezdíte – zaplatíte vždy stejně, ať už pojedete krátkou anebo naopak hodně dlouhou trasu.
Ovšem tím výčet výhod spojených s pronájmem dodávky zdaleka nekončí. Příjemná je i možnost přistavení na místo anebo pronájem dodávky s řidičem pro ty, kteří nemohou sami řídit a nemají po ruce nikoho, kdo by jim v tomto směru pomohl. Navíc získáte i aktuální dálniční známu pro Česko a Slovensko, a také prémiovou asistenční službu v ceně.

Půjčovna dodávek je vám vždy k službám
3 (60%)2