Stěhování je už snadné

Čeká vás nový vysněný domov nebo jste si vyhlédli nové prostory pro sídlo vaší firmy a přemýšlíte, jaký je ten nejlepší způsob přepravy jednotlivých věcí i kompletního vybavení domácnosti nebo kanceláře? Současné stěhovací společnosti nabízejí široké spektrum služeb a na vás už je jen vybrat si to, co vám při stěhování nejvíce pomůže.


Kdy se stěhovat

Stěhovací firmy nabízejí své služby bez nároku na jakýkoliv příplatek i o sobotách, nedělí a během svátků. Firmy i společnosti je například vhodné stěhovat i během noci tak, aby nebylo narušen běžný chod kanceláří nebo výrobních hal. Totéž platí i při kompletní stěhování továren a skladů.


Jaké služby si můžete vybrat

Kromě samotného převozu vašeho majetku, a to dokonce i objemných břemen, můžete využít i balícího servisu, díky kterému si můžete zapůjčit nebo zakoupit obalový materiál, díky kterému ochráníte všechny předměty proti nechtěnému poškození. Na výběr máte různé velikosti a tvary papírových, dřevěných i plastových krabic a přepravek i různé lepenky a obalové fólie.

Samozřejmostí je i demontáž a následná montáž stávajícího nábytku, odpojení a následné zapojení nejen domácí, ale i kancelářské elektrotechniky.

Jistě vás potěší, že během stěhování je váš majetek pod neustálým dohledem pracovníků, což zabrání případné krádeži.

Abyste mohli bydlet hned, nabízí některé společnosti i drobné zednické, malířské nebo jinéřemeslné práce, díky nimž ještě před nastěhováním majetku budou všechny místnosti vašeho nového domova nebo vaší kanceláře v uspokojivém stavu.

V neposlední řadě je také velmi důležitá informace o cenových relací, za které se tyto služby nabízejí. Stačí firmu oslovit a objednat si nezávaznou poptávku, díky které následně obdržíte celý plán akce včetně cenové nabídky. A vy už se jen rozhodnete, jakou společnost si zvolíte