Ubytování v Adršpachu v soukromém penzionu lze zajistit i v zimě

Adršpašsko-teplické skály jsou http://svatky.centrum.cz/svatky/vyznamne-dny/den-stromu-184/ turistům k dispozici po celý rok. Pouze při nepříznivém počasí a sněhové nadílce, případně kvůli námraze, mohou být některé úseky uzavřené, ale to neznamená, že pobyt zde bude nudný a nezáživný.
Na podzim se listy košatých stromů barví do pestrobarevných odstínů a v zimě opadají, což přináší více otevřený pohled na samotná skaliska. Pokud se vám podaří vhodně naplánovat dovolenou v zimě za slunečného počasí, bývá návštěva skalního města nezapomenutelným zážitkem.veřejnosti přístupné jezírko v Adršpachu
V zimním období se ovšem vyplatí včas se informovat v infocentru o stavu veřejně přístupných cest a o případném uzavření areálu. Určitou výhodou je také nižší vstupné, které po ukončení letní sezony klesá velice výrazně. Panorama skalisek také vynikne, jestliže krajinu pokryje sněhový příkrov, přírodní sníh zkrátka dotváří atmosféru, jakou si můžete připomenout v některých pohádkových scénách.

Podzimní a zimní pobyty v Adršpachu můžete spojit s lyžováním

Sníh je také důvodem, proč spojit pobyt s ubytováním Adršpach chaty s lyžováním. V okolí se nachází několik běžkařských tras a nejbližší sjezdové tratě jsou odtud vzdáleny jen pár desítek kilometrů, jsou to např. vyhlášené skiareály v Petříkovicích a v Radvanicích, a pokud zamíříte dál, můžete si dobře zalyžovat v Žacléři, v Mladých Bukách, nebo ve Svobodě nad Úpou či v Janských Lázních.15 párů lyží zabodnutých pod sjezdovkou
Adršpašsko-teplické skály jsou působivé v jakémkoli ročním období, mimo hlavní turistickou sezónu je zde však klid, který v dnešním uspěchaném světě vyhledává čím dál více lidí, zvláště z velkých měst. Nabíjet se pozitivní energií je vždy nejefektivnější v přírodě, ať už do ní zamíříte v rodinném kruhu, s přáteli, nebo třeba jako samotáři. K dokonalé relaxaci také napomáhá zdejší oblast Broumovského výběžku, která není příliš hustě osídlena, není zasažena průmyslovou výrobou, exhalacemi, odpady a zničenou přírodou v důsledku působení oxidů síry z tepelných elektráren.