Farmářské bedýnky

Dnes už neplatí, že dobře nakoupíme tehdy, když nakoupíme nejlevněji. V současné době lidé zajímá, co jíme. Velmi známé je rčení „jsme to, co jíme.“
Mnoho lidí se zajímá stále více o kvalitu potravin. Český člověk už přišel na to, že kvalitní gastronomie je bez kvalitních surovin nemyslitelná. A mnozí jsou ochotni si za kvalitní suroviny připlatit. A to se rozhodně netýká jen lidí s vyššími příjmy.
 

Farmářské trhy

Velmi oblíbené a hojně navštěvované jsou farmářské trhy. Na nich mohou lidé nakoupit ověřené české potraviny. Ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, maso, bylinky, med, bylinky, vína, piva a další. K dostání je také biokosmetika a pro hladovce zde bývá také nabídka občerstvení.

Farmářské trhy jsou velmi oblíbené jak prodejci, tak zákazníky. Chovatelé, pěstitelé a výrobci zde s úspěchem prodávají své zboží a zákazníci si nakoupí sortiment, který v běžném hypermarketu neseženou.
 

Farmářské produkty až do domu

Ovšem farmářské trhy nejsou každý den a co dělat, když máte zájem o kvalitní české produkty?

V mnoha případech to lze řešit nákupem prostřednictvíme-shopu, ale to není právě možné, když se jedná o čerstvé potraviny.

Jednou z možností jsou zelené bedýnky. Pokud jste o zelených bedýnkách neslyšeli, dovolíme si Vám tento projekt blíže představit. Jedná se o to, aby se k zákazníkovi pravidelně dostávaly kvalitní farmářské produkty. Provozovatelé odkupuji potraviny od prvovýrobců a dále je distribuují zájemcům až do domu ve formě bedýnek.
 

Zelené a smíšené bedýnky

Objednat si můžete zelené bedýnky, tedy ovoce a zeleninu nebo smíšené bedýnky, kdy v nabídce najdete také sýry, maso, med, pečivo, uzeniny, vejce, kompoty nebo marmelády.

Vzhledem k tomu, že je žádoucí maximální čerstvost potravin, je zapotřebí si zboží objednat s dostatečným předstihem. V nabídce jsou obvykle tři velikosti bedýnek. Malá, standard a maxi, ale záleží samozřejmě na jednotlivých dodavatelích.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rozhodně si zjistěte, kde se nachází ve Vašem okolí distributor farmářských bedýnek a zkuste si objednat jednu zásilkuna zkoušku.